خدمات تعمیرات انواع لپ تاپ

خدمات تعمیر لپ تاپ

چه خدماتی در مرکز تعمیرات لوپ برای لپ تاپ شما ارائه می‌شود؟

تعمیرات تخصصی لپ تاپ در محل کار یا منزل شما با گارانتی ویژه یکی از سرویس های مرکز تعمیرات لوپ است. این مرکز با تجهیز فضای خویش به پیشرفته‌ترین ابزارآلات عیب‌یابی و تعمیر لپ تاپ در تلاش است تا بالاترین سطح کیفی خدمات را به مشتریان و مراجعان ارائه نماید.

تعمیر ال سی دی (LCD)

یکی از مهم ترین مشکلات لپ تاپ، خرابی یا شکستن نمایشگر است. اگر سیستم شما روشن شده و صدای فن نیز به گوش می رسد اما نمایشگر هیچ تصویری ارائه نمی دهد، یعنی نمایشگر دچار مشکل شده اند و باید به فکر تعمیر آنها باشید. تعمیر نمایشگر معمولا یا امکان پذیر نیست و یا صرفه چندانی ندارد.

تعمیر فلت

در صورت مشاهده مواردی چون مشکی بودن صفحه نمایش لپ تاپ علی‌رغم روشن بودن آن، تاریک بودن صفحه نمایش لپ تاپ علی‌رغم کار کردن لپ تاپ، تیره شدن صفحه نمایش لپ تاپ پس از چندبار چشمک زدن، توصیه می‌شود با ما تماس گرفته و درخواست تست و بررسی فلت لپ تاپ را مطرح نمایید.

تعمیر باتری

کاربران زیادی با این مساله مواجه می شوند که لپ تاپ شان دیر شارژ می شود، اصلا شارژ نمی‌شود یا شارژ آن خیلی زود تمام می شود. در این شرایط نیاز به تعمیر باتری لپ تاپ و حتی گاهی تعویض این قطعه خواهد بود. مرکز تعمیرات لود با بهترین تعمیرکاران و قطعات اورجینال اماده خدمات‌رسانی به شماست.

تعمیر قاب

گاهی آسیب قاب ناشی از شل شدن یا شکستن لولا است که نیاز به تعویض این قطعه می باشد. از انجا که قاب به ال سی دی متصل است و در صورت تعمیر یا تعویض اشتباه، ممکن است نمایشگر در معرض آسیب دیدگی قرار بگیرد. برای این که شاهد بروز چنین مشکلاتی نباشید، بهتر است تعمیر لپ تاپ خود را به مرکز تعمیرات لوپ بسپارید.

تعمیر کیبورد

در اختلالات کیبورد مشکل با یک گردگیری ساده برطرف می شود. اما در برخی موارد، شدت آسیب دیدگی به اندازه ای است که راهی جز تعویض کیبورد وجود ندارد. تکنسین های تعمیر لپ تاپ ضمن بررسی صفحه کلید، بهترین روش تعمیراتی را با توجه به نوع و شدت خرابی این بخش اجرا می کنند.


رفع مشکل هنگ کردن

هنگ کردن لپتاپ ممکن است به دلیل وجود اشکال سخت افزاری و یا نرم افزاری در لپ تاپ اتفاق بیفتد. تشخیص علت اصلی این اشکال نیاز به بررسی همه جانبه دستگاه و نشانه‌های ظاهر شده دارد.سرویس‌های تخصصی مرتبط با رفع این اشکال با حضور در مرکز تعمیرات لوپ قابل دریافت است.


چرا لوپ مشکل شما را برطرف میکند؟

زیرا ما با جوانب مختلف

تعمیرات تخصصی سروکار داریم

مرکز تعمیرات لوپ با تجهیز فضای خویش به پیشرفته‌ترین ابزارآلات عیب‌یابی و تعمیر لپ تاپ در تلاش است تا بالاترین سطح کیفی خدمات را به مشتریان و مراجعان ارائه نماید. کارشناسان حاضر در مرکز سخت افزار ایران با بهره گیری از سال ها تجربه در امر تعمیرات سخت افزار و استفاده از بروزترین تجهیزات الکترونیکی، کلیه تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری انواع لپ تاپ را با قطعات اورجینال و مناسب ترین هزینه به مشتریان عزیز ارائه می دهند.

چرا تاچ پد لپ تاپ کار نمی کند؟

تاچ پد لپ تاپ به دلایل مختلفی از قبیل هنگ کردن سیستم، خرابی تجهیزات جانبی، به هم ریختن تنظیمات موس یا فعال نبودن قابلیت های تاچ پد و مشکلات درایور، از کار می افتد یا عملکرد درستی ندارد. اولین کاری که باید در این شرایط انجام دهید، بررسی کامل تنظیمات تاچ پد است. اگر قابلیت های مختلف این بخش فعال بودند، از یک تعمیرکار بخواهید لپ تاپ و تاچ پد را از نظر سخت افزاری بررسی و عیب یابی کند.

چرا کیبورد لپ تاپ کار نمی کند؟

به هم ریختن تنظیمات کیبورد، تنظیمات اشتباه بایوس، قدیمی بودن درایور و حتی ویروسی شدن سیستم، برخی از عوامل نرم افزاری هستند که عملکرد کیبورد را مختل می کنند. برای برطرف کردن مشکلات کیبورد و عیب یابی این بخش، باید دستگاه توسط یک تکنسین مجرب تعمیرات لپ تاپ بررسی شده و قطعات و اجزای آسیب دیده آن ترمیم یا تعویض شوند.

سوال دارید؟

نمی‌دانید که مشکل لپ تاپ شما چیست؟

جواب سوال خود را پیدا نکردید؟