درباره ما

سرعت دستگاه شما یا سرعت یوز ایرانی؟

حلقه بی نهایت رایانه ایرانیان

برگرفته از یوزپلنگ ایرانی قدرت و سرعت بی‌نهایت

پیشگام در تعمیرات فوق تخصصی و حرفه ای انواع دستگاه های الکترونیک

حلقه بی نهایت رایانه ایرانیان، این افتخار را دارد که طی سالیان متمادی به عنوان مرکز معتمد و منتخب کاربران مطرح بوده است .

این مرکز توانسته رضایت مشتریان را در تعمیر انواع برند ها جلب کند . محوریت و شعار اصلی حلقه بی نهایت رایانه ایرانیان مشتری مداری و توجه به حقوق مشتریان گرامی می باشد . دراین راستا از برترین متخصصین و پیشرفته ترین تجهیزات بهره گرفته ایم. رضایت مشتریان مهم ترین دلیل استقبال آنان از حلقه بی نهایت رایانه ایرانیان بوده و نشان از اعتماد آن ها به این مرکز دارد . متخصصین ما پس از گذراندن دوره های فوق تخصصی و حرفه ای به این مرکز راه یافته اند و تمامی مشکلات دستگاه ها را در اسرع وقت و با دقت و ریز بینی رفع خواهند کرد . ذکر این نکته ضروری است که متخصصین حلقه بی نهایت رایانه ایرانیان در بسیاری موارد ، قادربه رفع مشکلاتی هستند که اکثر مراکز آن را غیرقابل تعمیر می دانند . لذا مشتریان بدون هیچ گونه نگرانی می توانند جهت تعمیر دستگاه خود به حلقه بی نهایت رایانه ایرانیان مراجعه می کنند

عیب یابی صحیح

یک اصل بسیار مهم در تعمیر هر دستگاه عیب یابی درست آن می باشد ، از این رو کارشناسان شرکت حلقه بی نهایت رایانه ایرانیان پس از طی مراحل عیب یابی و تشخیص ، به تعمیر قطعه ی معیوب می پردازند.

پشتیبانی آنلاین ۲۴ ساعته

در هر ساعتی از شبانه روز می‌توانید از پشتیبانی دقیق و جامع متخصصان ما بهره ببرید. فقط کافی است یک تیک بفرستید یا به شماره واتساپ پشتیبان پیام دهید.

داشتن مجوز رسمی

اخذ مجوز رسمی از اتحادیه به عنوان تعمیرگاه مجاز که اعتماد و اعتبار حلقه بی نهایت رایانه ایرانیان را صد چندان کرده است.

قطعات اورجینال و با کیفیت

هنگامی که دستگاه شما به هر دلیل نیازمند به تعویض قطعه باشد ، تکنسینهای حلقه بی نهایت رایانه ایرانیان از قطعات اورجینال جهت تعویض استفاده خواهند کرد .

چرا تعمیرات حلقه بی نهایت رایانه ایرانیان؟

تعمیرات تخصصی در حلقه بی نهایت رایانه ایرانیان

حلقه بی نهایت رایانه ایرانیان سال هاست در تعمیر انواع لوازم الکترونیکی از لپ تاپ، کامپیوتر، پرینتر ،مانیتور ، آل این وان فعالیت دارد . این مرکز جهت تعمیر محصولات مختلف برندها از متخصصین تعمیر همان محصولات بهره می گیرد. به عنوان مثال ؛ تعمیر لپ تاپ فقط توسط متخصصین تعمیرلپ تاپ انجام می شود که علاوه بر داشتن سال ها تجربه در زمینه ی تعمیرات برد لپ تاپ ، دوره های فوق تخصصی لازم را نیز گذرانده اند.

علاوه بر این ؛ در این مرکز خدمات هر یک از برندها به متخصصین مربوط به همان برند سپرده می شود که تسلط کامل به قطعات سخت افزاری و نرم افزاری دستگاه ها را دارند . زیرا برندها ی مختلف در تولید محصولات خود از تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری متفاوت استفاده می کنند . به عنوان مثال ؛ برای تعمیر آی مک ها یا مثلا مک بوک ها نمی توانیم از متخصصین تعمیر لپ تاپ که با محصولات اپل از جمله آیمک ها آشنا نیستند استفاده کنیم . هم چنین با توجه به نیازهای آموزشی کاربران و علاقمندان به تعمیرات ، حلقه بی نهایت رایانه ایرانیان در نظر دارد به زودی کلاس های آموزشی خود را با بهره گیری از زبده ترین کارشناسان برگزار کند.

برای تماس و درخواست

اطلاعات بیشتر

1.3K

مشتری راضی

607+

حساب کاربری

1.67K

پروژه تکمیل شده

992+

تکنسین فعال

برخی از برندهایی که ما در مرکز تعمیرات حلقه بی نهایت رایانه ایرانیان پشتیبانی می‌کنیم