خدمات تعمیرات سیستم‌های کامپیوتری

خدمات تعمیر سیستم کامپیوتر

چه خدماتی در مرکز تعمیرات لوپ برای کامپیوتر شما ارائه می‌شود؟

امروزه یکی از محبوبترین و پرکاربردترین انواع کامپیوترها، کامپیوترهای pc هستند. زیرا هنگام اسمبل شدن انعطاف‌پذیری زیادی در انتخاب نوع قطعات دارند. همانطور که می‌دانید کیس‌ ( کامپیوتر خانگی ) از دو بخش سخت‌افزار و نرم‌افزار تشکیل شده‌اند.

پشتیبانی و تعمیرات ویژه محصولات اپل

تخصصی‌ترین سرویس‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری کامپیوتر اپل با حضور در مرکز تعمیرات لوپ قابل دریافت است. این خدمات شامل تعمیر سخت‌افزاری و نرم‌افزاری دستگاه‌های all in one نیز می‌باشد.


تعمیر مادربورد

در شرایطی که مشکل مادربرد از اتصالات یا بخش های فرعی آن باشد، تکنسین های مرکز تعمیرات لوپ قادرند مادربرد را تعمیر کنند اما آسیب های ناشی از سوختگی مادربرد، خرابی پردازنده یا مشکلات در مدار مادربرد، غیر قابل تعمیر بوده و نیاز به تعویض مادربرد دارد.


تعمیر کارت گرافیک

میدانیم که کارت گرافیک تا چه اندازه در کامپیوتر اهمیت دارد. درصورت مواجه شدن با هر یک از نشانه‌های خرابی کارت گرافیک بهتر است سیستم خود را به مرکز تعمیرات لوپ ببرید تا تعمیرکاران این مرکز با دقت و سرعت بالایی به بررسی و تعمیرات کامپیوتر شما بپردازند.

تعمیر رم (RAM)

خرابی رم کامپیوتر دلیل اصلی کند شدن آن است. وقتی رم کامپیوتر به دلایلی دچار آسیب‌دیدگی می‌شود سرعت سیستم شما به صورت چشم‌گیری کاهش پیدا می‌کند. اگر شما هم با چنین مشکلی مواجه شده‌اید تعمیرات کامپیوتر خود را به تعمیرکاران مرکز تعمیرات لوپ بسپارید.

تعمیر هارد

با اینکه برخی از مشکلات هارد از طریق نرم افزاری برطرف می گردند اما برخی مشکلات ممکن است تعمیر کامپیوتر را به همراه داشته باشند. سرویس‌های ارائه شده در مرکز تعمیرات لوپ منحصر به موردی خاص نیست و کلیه تعمیرات مرتبط با هارد را شامل می‌شود.


تعمیر پردازنده (CPU)

مهم‌ترین عاملی که در خراب شدن و حتی سوختن پردازنده نقش دارد نوسان برق است البته جابجایی نامناسب کامپیوتر زمانی که این دستگاه روشن است نیز موجب خرابی CPU آن می‌شود. برای هر گونه مشکلی برای پردازنده کامپیوتر خود می‌توانید عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی آن را به مرکز تعمیرات لوپ بسپارید.

چرا لوپ مشکل شما را برطرف میکند؟

زیرا ما با جوانب مختلف

تعمیرات تخصصی سروکار داریم

آیا کامپیوتر شما بالا نمی‌آید؟ یا اینکه هنگ کرده است، کند شده است و اصلا روشن نمی‌شود؟ نگران نباشید کامپیوتر شما از هر برندی که باشد و هر مشکلی هم برای آن به وجود آمده باشد تنها کافیست که با ما تماس بگیرید تا به عیب‌یابی و تعمیرات کامپیوتر شما بپردازیم.

علت هنگ کردن کامپیوتر چیست؟

عواملی همچون پر شدن فضای هارد دیسک، عدم سازگاری برنامه ها با سیستم عامل، ویروسی شدن سیستم، خرابی فن، خرابی مادربرد، ایرادهای کارت گرافیک، اجرای چندین برنامه سنگین، نصب فایل ها و برنامه های ویروسی و ….

دلیل نمایش هشدار No signal در نمایشگر چیست؟

وجود هشدار No Signal‌ از همان اول در مانیتور، نشان دهنده این است که نمایشگر قادر به نمایش هیچ سیگنالی نیست. در این شرایط ممکن است ایراد از کابل یا خروجی کیس باشد و یا کارت گرافیک سوخته باشد. اگر مشکل برطرف نشد، در اولین فرصت به مرکز تعمیرات کامپیوتر مراجعه کنید.

سیستم بالا نمی‌آید و یا بعد از روشن شدن ریستارت می‌شود و یا خطای Boot می‌دهد، علت چیست؟

اگر سیستم به مرحله تنظیمات بایوس می رسد، باید آن را Diagnostic کنید. ممکن است ایراد سخت افزاری باشد؛ هارد، رم و سخت‌افزارهای دیگر را جدا کرده و در یک سیستم دیگر تست کنید. همچنین مثلا رم را جدا و سیستم را روشن کنید. اگر کامپیوتر به درستی روشن شد و سیستم بالا آمد، یعنی رم یا محل نصب آن ایراد دارد و باید ترمیم شود. اگر با این کار متوجه مشکل نشدید، بهتر است برای عیب یابی و تعمیر کامپیوتر خود از تکنسین های مرکز تعمیرات لوپ استفاده کنید.

سوال دارید؟

نمی‌دانید که مشکل کامپیوتر شما چیست؟

جواب سوال خود را پیدا نکردید؟