خدمات تعمیرات سیستم‌های آل این وان (All In One)

خدمات تعمیر سیستم ال این وان

چه خدماتی در مرکز تعمیرات لوپ برای کامپیوتر شما ارائه می‌شود؟

تعمیرات لوپ ایران در راستای برآورده سازی نیازهای کاربران دستگاه اال این وان، تیمی از زبده ترین و کارآمدترین مهندسان حوزه سخت افزار و نرم افزار را به همکاری فراخوانده است و پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر را در اختیار آنان قرار داده است. با توجه به ساختار ویژه و منحصربه‌فرد این محصول، نیازمند تجهیزات خاصی است که سازگاری و تناسب لازم با پیکربندی این دستگاه را داشته باشند.

تعمیر قطعات

کاربران کلیه مدلها و برندهای آل این وان می‌توانند با مشاهده هر گونه اشکال و ناکارامدی در کامپیوتر همه کاره خویش، با مراجعه به سایت یا شعب تعمیرات لوپ ایران مراجعه کنند.تعمیر قطعات آل این وان در این مرکز توسط کارشناسانی انجام می‌پذیرد که ضمن بهره‌مندی از «دانش فنی» مورد نیاز، «ابزارآلات تخصصی» این کار را نیز در اختیار دارند.


تعمیر فن

نخستین گام در تعمیر و تعویض فن آل این وان، کسب اطمینان از خرابی آن است! به عبارتی دیگر، بسیاری از اشکالات پیش آمده در فن های آل این وان ها به دلیل کثیفی آن‌هاستدر صورت اطمینان از تمیز بودن فن و محیط آن، در گام بعد سیستم سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با این بخش از دستگاه، بررسی می‌گردد.تعمیر کارت گرافیک

تجربه ثابت کرده یکی از اصلی ترین علل بروز خرابی در کارت گرافیک‌ها و البته سایر قطعات سخت افزاری، حرارت و رطوبت ناسازگار با دستگاه است. تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر ارتقا و تعویض کارت گرافیک آل این وان با حضور در نمایندگی آل این وان قابل دریافت است.
ارتقا آل این وان

این دستگاه ‌ها سریع‌تر از نمونه های عادی، از رده خارج می‌شوند، پس بهتر است جهت بررسی دستگاه، آل این وان خود را به یکی از کارشناسان حاضر در نمایندگی لوپ نشان دهید تا با بررسی ساختار آن، امکان یا عدم امکان ارتقا آن با شما در میان گذاشته شود.


تعمیرات نرم افزاری

تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیرات نرم افزاری آل این وان با حضور در نمایندگی تعمیرات لوپ ایران قابل دریافت است. در این مرکز تیمی از خبره‌ترین کارشناسان تعمیرات ALL IN ONE حضور دارند تا تخصصی‌ترین سرویس‌های مورد نیاز را به کاربران دستگاه‌های آل این وان ارائه نمایند.

تعمیرات سخت افزاری

کارشناسان ما در پارت تعمیرات سخت افزاری آل این وان، با استفاده از جدیدترین متدهای عیب‌یابی نوع اشکال پیش امده در دستگاه شما را شناسایی کرده و در ادامه، با بکارگیری پیشرفته‌ترین تجهیزات و روش‌های تعمیر، اشکالات پیش آمده در آن را مرتفع می‌سازند.


چرا لوپ مشکل شما را برطرف میکند؟

زیرا ما با جوانب مختلف

تعمیرات تخصصی سروکار داریم

یک مرکز مجاز در زمینه تعمیرات آل این وان می‌بایست ضمن بهره‌مندی از کارشناسان زبده و متخصص در امر تعمیرات آل این وان، پیشرفته‌ترین تجهیزات تعمیر را نیز بر اساس استانداردهای بین‌المللی در اختیار داشته باشد. مرکز تعمیرات لوپ، با درنظر داشتن تمامی پارامترهای فوق فضایی فراهم آورده است که کاربران می توانند با بهره گیری از آن تخصصی ترین خدمات و سرویس های مورد نیاز خویش را دریافت نمایند.

چگونه درایورهای آل این وان را نصب کنیم؟

اگر قصد نصب یکی از این سه نسخه ی ویندوز را دارید، بهتر است از تنظیمات اتوماتیک موجود در آن ها استفاده کنید. نیازی نیست برای نصب درایور آل این وان زمان زیادی را صرف تجزیه و تحلیل مراحل نرم افزاری پیچیده کنید. می توانید از نرم افزارها و ابزارهای رایگانی نیز برای نصب درایور کمک بگیرید یا با مرکز تعمیرات لوپ ایران تماس بگیرید.

چرا آل این وان هنگ می کند؟

رفع این مشکل اقدامی چند بعدی و تخصصی می باشد که با کوچک ترین خطا به شدت ایرادات سیستماتیک آل این وان ختم می شود. از این رو انتخاب یک مرکز معتبر و تعمیراتی حرفه ای امر بسیار مهمی است. نمایندگی تعمیر لوپ ایران مرکزی مجاز است که اجبار مراجعه به واحدهای تعمیراتی نامعتبر را از میان برده است.

سوال دارید؟

نمی‌دانید که مشکل کامپیوتر همه کاره شما چیست؟

نمی‌دانید ال این وان بخرید یا یک سیستم خوب یا یک لپ‌تاپ حرفه‌ای؟