خدمات تعمیرات انواع چاپگر (Printer)

خدمات تعمیر پرینتر یا چاپگر

چه خدماتی در مرکز تعمیرات لوپ برای کامپیوتر شما ارائه می‌شود؟

پرینتر یکی از دستگاه‌های پرکاربرد مخصوصا در محیط های کاری است. روزانه ده‌ها بار از طریق سیستم های مختلف دستورات چاپ برای چاپگر‌ها ارسال می‌شود. در نتیجه خرابی پرینتر حتی برای چند ساعت، روال‌های مختلفی را دچار اختلال می‌کند. در چنین مواقعی در دسترس بود تعمیرکار حرفه ای پرینتر، می تواند خیلی زود چاپگر را به چرخه کار برگرداند. یک روش برای تعمیرات پرینترها، ارسال دستگاه به تعمیرگاه پرینتر است، این کار در مواقعی که شما دستگاه جایگزین داشته باشید، انتخاب خوبیست. چرا که تجهیزات لازم برای تعمیرات پرینتر در محل تعمیرگاه، با تنوع بیشتری وجود دارد، همچنین امکان انجام اقداماتی مانند سرویس کامل دستگاه یا جنرال سرویس هم در تعمیرگاه پرینتر وجود دارد. اما در شرایطی که زمان کافی برای ارسال دستگاه به تعمیرگاه را ندارید، تعمیر پرینتر در محل یکی از بهترین گزینه هاست، به شرطی که تعمیرکار پرینتری که با او تماس می‌گیرید، حرفه ای باشد. در نتیجه می تواند در کمترین زمان مشکل دستگاه را برطرف کند.

هر سه چراغ روی پرینتر روشن شده اند

به احتمال زیاد پرینتر در محیط نامناسب و مرطوب نگه داری شده و یا حشرات داخل دستگاه لانه کرده اند. این مشکل را باید یک تعمیرکار با سرویس کامل دستگاه حل کند. اگر دستگاه در چنین شرایطی نبوده بهتر است پرینتر را یک بار ریست کامل کنید تا همه چیز به تنظیمات اولیه خود برگردد.


کاغذ در پرینتر گیر می کند

یکی از دلایل مهم برای این اتفاق مرغوب نبودن کاغذهاییست که استفاده می کنید. یا ممکن است سینی کاغذ شما سایز مناسبی نداشته باشد و یا مکانیزم کشش کاغذ در پرینتر شما دچار اختلال شده باشد.

صفحات پرینت شده سفید هستند

دو دلیل برای این مشکل وجود دارد، یکی خالی شدن کارتریج یا مختل شدن آن است. دلیل دیگر خرابی برد کنترلر دستگاه است. کنترلر مغز دستگاه شماست و دستورات را به قطعات دیگر ارسال می کند. اگر این بورد خراب شده باشد، دستوری برای پرینت ارسال نمی شود.چرا لوپ مشکل شما را برطرف میکند؟

زیرا ما با جوانب مختلف

تعمیرات تخصصی سروکار داریم

چه تمایل داشته باشید خدمات تعمیر پرینتر شما در محل انجام شود و چه دستگاه را به تعمیرگاه تخصصی پرینتر لوپ ارسال کنید، در هر دو حالت چاپگرتان را به دست یکی از قدیمی‌ترین و بهترین مراکز تخصصی خدمات ماشین های اداری سپرده اید. ما امکان اعزام بهترین نیروهای تعمیرکار پرینتر به محل شما را داریم. همچنین در صورتی که دستگاه شما به دلیل خرابی عمیق نیاز به بررسی بیشتر در تعمیرگاه داشته باشد،دستگاه شما را به محل تعمیرگاه لوپ منتقل و آن را به خوبی تعمیر و سرویس می کنیم.

من پرینتر کانن دارم، روی نمایشگر آن خطای E04 نشان داده می‌شود، دلیل آن چیست؟

این خطا به دلیل نصب و جاگذاری اشتباه کارتریج در پرینتر است. باید کارتریج خارج و دوباره نصب شود. اگر خودتان نمی توانید این کار را از تعمیرکار پرینتر بخواهید.

بعد از آنکه دستور پرینت را دادم و دستگاه شروع به کار کرد، از پرینتر دود سفیدی بلند شد، پرینتر سوخته؟

دلیل اصلی این اتفاق استفاده از کاغذ مرطوب است. رطوبت کاغذ باعث ایجاد دود در زمان پرینت شده که البته برای پرینتر مضر است.

دستگاه من سامسونگ scx-4521f است وقتی کاغذ چاپ می کنم عبارت CONFIDENTIAL هم روی کاغذ چاپ میشود علت چیست؟

وارد تنظیمات پرینتر شوید و حالت Print mode را از CONFIDENTIAL به Normal تغییر دهید.

سوال دارید؟

نمی‌دانید که مشکل پرینتر شما چیست؟

می‌خواهید یک پرینتر خوب تهیه کنید ولی نیاز به راهنمایی دارید؟