خدمات تعمیرات آداپتور

خدمات تعمیر آداپتور

چه خدماتی در مرکز تعمیرات لوپ برای آداپتور شما ارائه می‌شود؟

با توجه به حساس بودن آداپتور لوازم الکترونیکی و امکان خرابی آنها در اثر ضربات فیزیکی و اتفاقات دیگر نظیر شوک الکتریکی و غیره، غالب مصرف‌کنندگان بعد از خرابی این آداپتورها به سرعت آنها را به دور انداخته و یک محصول دیگر خرید می‌کنند. مرکز تعمیرات لوپ در بخش تعمیرات آداپتور تا جای امکان آداپتور شما را تعمیر می‌کند تا از نظر اقتصادی مجبور به صرف هزینه‌های بالا نباشید.

آداپتور لپ تاپ

چه دلایلی باعث خرابی آداپتور لپ تاپ می‌شود؟ ضربه خوردن و آب‌خوردگی ممکن است آداپتور شما را خراب کند اما رایج‌ترین دلیل خرابی کابل آداپتور نحوهٔ جمع‌کردن کابل هست. زمانی که می‌خواهید کابل اداپتور را جمع کنید باید انتهای آن را کمی آزاد بگذارید و اگر قسمت انتهایی کابل را محکم بکشید در طولانی‌مدت باعث قطعی و آسیب رسیدن به کابل می‌شود. قطعی و پارگی سیم آداپتور لپ تاپ یکی از رایج‌ترین نوع خرابی کابل هست که درنهایت اداپتور رو خراب و غیرقابل استفاده می‌کند.

آداپتور مانیتور

به علت نوع طراحی برد تغذیه در دستگاه های الکترونیکی، لازم است که حساسیت بالایی به کار گرفته شود اما برای بهبود عملکرد و طول عمر طولانی تر مانیتور خود سعی کنید آداپتوری که برای مانتور خود استفاده میکنید دقیقا همان مقدار آداپتور اورجینال مانیتورتان باشد. اما شما نگران این موضوع نباشید و کار را به تکنسین‌های لوپ بسپارید.

آداپتور مودم

گاهی اوقات سرعت اینترنت پایین است و یا بعضی از چراغ‌های روی مودم روشن نمی‌باشند. متخصصان مجرب مرکز لوپ ایران در اولین فرصت و سریعترین زمان ممکن مشکل مودم شما را برطرف می‌سازند. دپارتمان تعمیر مودم یکی از بخش‌های مهم و اصلی این مرکز می‌باشد که با مهندسان ما با دقت کافی و ابزار حرفه‌ای انواع مودم با هر خرابی را تعمیر می‌کنند.

چرا لوپ مشکل شما را برطرف میکند؟

زیرا ما با جوانب مختلف

تعمیرات تخصصی سروکار داریم

لوپ با در نظر گرفتن نیازهای روز مشتریان اقدام به تربیت متخصصان و تعمیرکاران قطعات و آداپتور مختلف کرده است تا بتوان با فراهم نمودن این سرویس جدید به مشتریان برای را از روی دوش مصرف کنندگان برداشت و بتوانیم فرهنگ صرفه جویی و استفاده مجدد از هر وسیله الکترونیکی را جا بیندازیم. با خرابی آداپتور خود دیگر نگران هزینه های بالای خرید قطعات جدید نخواهید بود.

علت خرابی آداپتور مختلف چه می تواند باشد؟

اکثر خرابی های آداپتور اعم از اسپیکر، هدفون، موس، هارد و غیره خرابی کابل و اتصالاتی نظیر اتصال غیراصولی می باشد. با تعمیر این قطعات از تعویض مودم خود بی نیاز خواهید بود.

از کجا بفهمم اداپتور لپ تاپ خراب یا سالم است؟

برای اطمینان از سالم بودن اداپتور، شما نیاز به تست جریان آن هم دارید که این تست با دستگاه مخصوصی به نام Active Load انجام می‌شود. این تست تخصصی آداپتور می‌باشد و انجام آن در منزل امکان‌پذیر نیست.

تعمیر برد آداپتور سوخته ممکن است؟

اگر خواستید که برد آداپتور سوخته را تعمیر کنید می‌توانید به وضعیت ظاهری برد توجه کرده و از ظاهر قطعات متوجه خرابی در آن بشوید. به‌طور مثال خازن‌ها وقتی خراب می‌شوند محفظهٔ آنها باد می‌کند که در ظاهر آنها کاملاً مشخص خواهد بود. یا حتی زمانی که مقاومت‌ها می‌سوزند سیاه می‌شوند که مشخص هست باید تعویض بشوند. در کل تعمیر برد آداپتور سوخته خیلی توصیه نمی‌شود و بهتر است این کار را انجام ندهید.
سوال دارید؟

نمی‌دانید که اداپتور شما قابل تعمیر است یا خیر؟

جواب سوال خود را پیدا نکردید؟